Системи автоматизації

Інженерія

Кліматичні та вентиляційні системи. Агат-МК

Завдяки багаторічному досвіду роботи і уважному ставленню до світових новинок компанія «Агат-МК» пропонує замовникам оптимальні системи автоматики контролю і регулювання процесів вентиляції, кондиціонування і теплопостачання. Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань дозволяє фахівцям фірми розробляти і встановлювати складні схеми автоматизації для створення сприятливого мікроклімату і в невеликих офісах, і на великих підприємствах.

Застосування сучасних енергозберігаючих технологій з використанням спеціальних частотних перетворювачів і установок «плавного пуску» дозволяє домогтися економної витрати енерго-, тепло- і холодоносіїв. Інженери-автоматники «Агат-МК» розробляють і впроваджують режими «літньої зупинки», «нічного зниження температури», «економного режиму», «Осіннього висушування». Такі системи підвищують якісне регулювання кліматичними параметрами в приміщенні, збільшують тривалість роботи складних установок і дорогого устаткування.

Схеми з датчиків і контролерів дозволяють змінювати температуру і вологість в приміщенні в залежності від погодних умов, що знижує витрати на енергоносії в середньому на 30%.

Системи автоматизації «Агат-МК» ліцензовані і захищені від короткого замикання, різних перевантажень і перегрівів, замерзання і поломок.